A Magyar Országos Szakmai Ipartestület információs oldala | 2017. június. 27.

Íme a BOEC 2015 teljes eredménylistája!

moszi_boec_eredemenyek

Post By RelatedRelated Post

A Budapest Open Europe Cup 2015-ös versenyeinek teljes eredménylistáját kereste eddig? Ne kattintson tovább, mi most összeszedtük az összes eredményt, a több száz versenyző nevével és helyezésével együtt a fodrász számoktól, a sminkes, műkörömépítő derbiken keresztül a szempillacsatáig.

Hosszú lesz a sor, mire végig görget rajta, de csak így kaphat teljes képet a szereplők teljesítményéről. Megtudhatja például, hogy az ország első borbélycsatáját Tönköl Attila nyerte, ahogy szintén a MOSZI által elsőként indított Szempillacsata 1:1 számában Molnár Ildikó, a 3D-5D számban pedig Toldi Anna végzett az élen. De néhány sorral lejjebb kiderül az is, hogy idén az ország legnépesebb szépszakmai versenyén a fodrászoknál a férfi felnőtt összetettbajnoka Lukovics Dániel lett Rácz Norbert előtt, míg a női felnőtt összetettben Berendi Henrik Zádory Esztert előzve végzett az élen.

De kiválóan szerepelt a MOSZI iskolája is. A tanulóversenyen a fodrászoknál 10 „atléta” indult, akik különböző versenyszámokban (egy versenyző több számban is nevezhetett) összesen 11 dobogós helyet szereztek (5 arany-, 4 ezüst- és 2 bronzérem…). A kozmetikus tanulóinknál Vitos Kata Virág állhatott fel a képzeletbeli dobogó második fokára a sminkversenyen.

 

A MOSZI Ipartestületi Szakközépiskola tanulóinak versenyeredményei

a Budapest Open 2015-ös Tanulóversenyeken:

Fodrásztanulók helyezései:

– Molnár-Parókai Tímea: női trendfrizura szárítása 1., menyasszonyi konty 2., szalontechnika 2., női összetett 1.

– Janics Brigitta: szalontechnika 1., vízmarcell 1., női trendfrizura szárítása 2.

– Nagy Zoltán: menyasszonyi konty1., női trendfrizura szárítása   6., női összetett 2.,

– Nagy Vivien: menyasszonyi konty            3., női trendfrizura szárítása   4., női összetett 3.

– Szima Viktória: szalontechnika 3., vízmarcell 4., női trendfrizura szárítása 8.

– Hoppál Tímea: menyasszonyi konty 5., női trendfrizura szárítása 11., női összetett 5.

– Bozsoki Ferenc: vízmarcell 5.

– Popovics Attila: férfi klasszikus frizura szárítása   6.

– Harangozó Tünde: szalontechnika   7., vízmarcell   12.

– Zsolnai Ibolya: szalontechnika 10.  női trendfrizura szárítása 12.

Kozmetikus tanulók eredményei országos tanuló smink kategóriában:

– Vitos Kata Virág 2.

– Szakmány Eszter 7.

– Terjék Angéla 9.

– Bodor Blanka 10.

– Gendúr Viktória 12.

– Budveszel Helga 13.

– Kucharik Erika 15.

– Sisa Nikolett 16.

– Tarnócai Regina 17.

– Mészáros Klaudia 19.

Mielőtt lejjebb „csúszik” az eredmények közé, ha eddig nem tette, olvassa el a beszámolónkat a Budapest Open Europe Cup 2015-ös eseményről ide kattintva.

A lenyűgöző képgalériánkat pedig ide kattintva csodálhatja meg!

A Budapest Open Europe Cup 2015 teljes, részletes versenyeredményei:

A fodrászversenyek helyezései:

Férfi tanuló klasszikus frizura szárítás:

1. Varró Klaudia

2. Boldis Boglárka

3. Kiss Cintia

4. Bulla Violetta

5. Papp Anett

6. Popovics Gergely

7. Papp Dorian

8. Takács Melinda

8. Wajandt Barnabás Mátyás

8. Pongrácz Szabrina

Férfi tanuló trendfrizura szárítás:

1. Boldis Boglárka

2. Wajandt Barnabás Mátyás

3. Varró Klaudia

4. Pongrácz Szabrina

5. Kiss Cintia

Női tanuló trendfrizura szárítás divatkategória 1. sz.:

1. Molnár-Parókai Tímea

2. Janics Brigitta

3. Gyeraj Dóra

4. Nagy Vivien

5. Pojendán Kristóf

6. Nagy Zoltán

7. Csiszár Evelin

8. Szima Viktória

8. Székely Szilvia

9. Unger Edina

10. Puskás Felícia

11. Hoppál Tímea

11. Barbara Pappova

12. Zsolnai Ibolya

Női tanuló menyasszonyi konty divatkategória 2. sz..:

1. Nagy Zoltán

2. Molnár-Parókai Tímea

3. Nagy Vivien

4. Csiszár Evelin

5. Hoppál Tímea

6. Bihari Csenge

7. Barbara Pappova

7. Herczeg Eszter Éva

8. Pintér Imola Hanna

9. Medgyesi Zsófia

9. Pink Letícia

Női tanuló szabad kategória vízmarcell:

1. Janics Brigitta

2. Kovács Tímea

3. Molnár-Parókai Tímea

4. Szima Viktória

5. Bozsoki Ferenc

6. Dudás Anita

7. András Dániel

8. Gyeraj Dóra

9. Kiss Lilla

9. Unger Edina

9. Fazekas Dorina Vivien

10. Takács Melinda

10. Wajandt Barnabás Mátyás

11. Balázs Bálint

11. Tóth-Kása Réka

12. Asztalos Laura

12. Nyári Vivien

12. Harangozó Tünde

12. Nagy Klaudia

12. Puskás Felícia

12. Szőcs Balázs

12. Svertskó Bianka

Női tanuló szabad kategória szalontechnika:

1. Janics Brigitta

2. Molnár-Parókai Tímea

3. Szima Viktória

4. Bánfi Brigitta

5. Balog Henrietta

6. Takács Melinda

7. Nyári Vivien

7. Harangozó Tünde

8. Fodor Dóra

9. Tóth Tünde

10. Zsolnai Ibolya

Férfi felnőtt trendhajvágás full fashion kat. 1. sz.:

1. Lukovics Dániel

2. Rácz Norbert

Férfi felnőtt teljes divatos megjelenés full fashion kat. 2. sz.:

1. Dányi Joel

2. Lukovics Dániel

3. Rácz Norbert

Férfi felnőtt klasszikus frizura szárítás – egyéni szám:

1. Varró Klaudia

2. Rácz Norbert

3. Boldis Boglárka

Női felnőtt progresszív hajvágás full fashion 1.sz.:

1. Berendi Henrik

2. Zádory Eszter

3. Gergácz Vivien

Női mester progresszív hajvágás 2. sz.:

1. Zátrok Zsanett

2. Szeverényi Dániel

3. Berendi Kitti

Női felnőtt menyasszonyi konty:

1. Berendi Henrik

2. Jancsik Balázs Imre

3.Jaksa Anikó

4. Fórizs Nikoletta

5. Leidl Loretta

6. Donka Erika Martina

7. Reményi Lilla

8. Balogh Marianna

9. Kun Mónika

9. Varsádi Attila

Női mester menyasszonyi konty (nemzetközi):

1. Erős Sándor

2. Mirko Godjevac

3. Berendi Kitti

4. Szőke Szabolcs

5. Aneta Vujanovic

6. Zátrok Zsanett

Női mester menyasszonyi konty (magyar):

1. Erős Sándor

2. Berendi Kitti

3. Zátrok Zsanett

4. Szőke Szabolcs

Hajtetoválás – szabad kategória:

1. Erős Sándor

2. Ivica Micanovic

3. András Dániel

4. Schneiker Lilla

Női mester teljes divatos megjelenés full fashion összetett 2.:

1. Kászonyi Gergely

2. Pápai Gábor

3. Berendi Kitti

4. Zátrok Zsanett

5. Szeverényi Dániel

Borbélycsata – szabad kategória:

1. Tönköl Attila

2. Tukora Áron

3. Fodor Richárd

4. Szentesi János

5. Berdó Zoltán

6. Rékasi Dezső

7. Varró Klaudia

8. Boldis Boglárka

9. Kiss Cintia

10. Pongrácz Szabrina

Női felnőtt teljes divatos megjelenés full fashion 2.:

1. Berendi Henrik

2. Pillmann Nikolett Vivien

3. Zádory Eszter

4. Budai Barbara

Férfi tanuló összetett:

1. Boldis Boglárka

2. Varró Klaudia

3. Kiss Cintia

4. Wajandt Barnabás Mátyás

5. Pongrácz Szabrina

Női tanuló összetett:

1. Molnár-Parókai Tímea

2. Nagy Zoltán

3. Nagy Vivien

4. Csiszár Evelin

5. Hoppál Tímea

6. Barbara Pappova

Férfi felnőtt összetett:

1. Lukovics Dániel

2. Rácz Norbert

Női felnőtt összetett

1. Berendi Henrik

2. Zádory Eszter

Női progresszív hajvágás mesterbajnoki cím: Zátrok Zsanett

Női full fashion look mesterbajnoki cím: Kászonyi Gergely

Női menyasszonyi frizura mesterbajnoki cím: Erős Sándor

Ipartestület hajszíne női kategória: Berendi Henrik

Ipartestület hajszíne férfi kategória: Lukovics Dániel

Fodrász szalonok közti verseny nyertese: Berendi hair & academy

Mester kategóriás versenyen való indulásra jogosultság elnyerése a 3 mester számból (full fashion, progresszív vágás, konty): Berendi Henrik

 

A kozmetikus, lábápoló és műkörömépítő versenyek helyezései

Országos tanuló smink kategória:           

1. Kovács Zsuzsanna

2. Vitos Kata Virág

3. Juhász Vivien

4. Kondás Mária Judit

5. Lipták Réka Zsófia

6. Makucza Martina

7. Szakmány Eszter

8. Pella Violetta

9. Terjék Angéla

10. Bodor Blanka

11. Gyenge Dóra

12. Gendúr Viktória

12. Budveszel Helga

14. Szegedi Anna

15. Kucharik Erika

16. Sisa Nikolett

17. Tarnócai Regina

18. Bakondi Zsuzsa

19. Mészáros Klaudia

Országos felnőtt smink 1. sz.:       

1. Makovics Dóra

2. Horváth Olívia

3. Zámbó Szilvia

4. László Barbara

5. Mihály Bettina

6. Hofer Szilvia

7. Orosz Orsolya

8. Antalovics Marianna

9. Lőrincz Réka

Országos felnőtt smink 2. sz.:

1. László Barbara

2. Makovics Dóra

3.. Horváth Olívia

4. Antalovics Marianna

5. Mihály Bettina

6. Zámbó Szilvia

Smink szabad kategória:

1. Geletei-Jakab Nóra

2. Vámos István

3. Asztalos Zsanett

4. Berczeli Szilvia

5. Soós Rita

6. Rátkay Piroska

7. Sisa Nikolett

8. Tóth Eszter

9. Bakondi Zsuzsa

Országos felnőtt smink összetett:

1. Makovics Dóra

2. László Barbara

3. Horváth Olívia

Országos profi lábápoló verseny:

1. Veszelovszkyné Pető Viktória

2. Dandé Regina

3. Szabó Andrea

4. Tömpe Krisztina

5. Juhász Lászlóné

6. Szép József

Országos zselés műkörömépítő verseny:

1. Gócza Veronika

2. Czuczi-Molnár Anita

3. Mészáros Erika

4. Tamás Melinda

5. Gaján Alexandra

6. Hubi Zsoltné

7. Haller Melinda

8. Mezei Edina

9. G. Borbély Tímea

Országos porcelános körömépítő verseny:          

1. Mészáros Erika

2. Tamás Melinda

3. Gaján Alexandra

4. Gócza Veronika

5. Haller Melinda

7. Szabó Mónika

8. Hornyák Petra

8. Csenki Mónika

9. Lőrinczné Rajkó Noémi

10. Reichenbach Nikolett

11. Keller Zsuzsanna

12. Bársony Bernadett

13. Muhari Ágnes

Országos szalon körömépítő verseny :

1. Pacsai Bettina

2. Kovács Tímea Vivien

“Fehértől fehérig” építés-díszítés körömépítő verseny

1. Szabó Mónika

2. Muhari Ágnes

Országos tanuló körömépítő verseny

1. Pototzky Zsófia

2. Varga-Vincze Boglárka

3. Hudán Andrea

4. Jankovics Eszter

5. Pásztorné Balog Éva

6. Kakó Nikolett

Országos „soak off” manikűr verseny     

1. Balázsi Szilvia

2. Tóth Erika

3. Pacsai Bettina

4. Gargács Barbara

5. Cseh Szilvia

6. Kovács Viktória

7. Reichenbach Nikolett

8. dr. Bartákné Zádori Magdolna

„Szempillacsata” klasszikus 1:1

1. Molnár Ildikó

2. Hamar Zsófia

3. Borbély Alexandra

4. Doránt Renáta

5. Nagy Alexandra

6. Iváncsics Vivien

7. Szabó Annamária

8. Szőllősi Melinda Mária

9. Szentgyörgyi Krisztina

10. Pálinkás Renáta

11. Motyovszki László

„Szempillacsata” volume 3D-5D

1. Toldi Anna

2. Veronika Bakulárová

3. Zvara Éva

4. Kopacz Katalin

5. Kovács Zsuzsanna

6. Lami Ildikó

7. Horkai Edina

8. Doránt Renáta

9. Doránt Renáta         .

10. Doránt Renáta

 

 

akadmin